ЗДРАВЕЙТЕ! Добре дошли в нашите магазини!

Добре дошли в магазини Берьозка

Работа

Международната холдингова компания верига «Руски гастрономи Березка» е динамично развиваща се компания, обединяваща днес 27 магазина в България и 5 - в Румъния. Всяка година откриваме нови търговски обекти. Младият и амбициозен колектив се труди успешно и с интерес внедрява най-новите технологии при продажбите на дребно. В тази връзка компанията провежда конкурсен подбор за заемане на вакантни длъжности.

Продавач-консултант

Основни задължения

  • Обслужване на клиенти в търговската зала;
  • Активно консултиране - какво представляват продаваните стоки, с какво се отличават те от аналозите на Българския пазар, произход, вкусови качества;
  • Работа с каса и касов апарат;
  • Приемане и подреждане на стока, следене сроковете на годност;
  • Поддържане търговския вид на стоките и състоянието на обекта, съгласно санитарните изисквания.

Нашите изисквания към кандидатите

  • Познания в областта на руските хранителни стоки, кухня и култура;
  • Отлични комуникативни умения;
  • Добър РУСКИ ЕЗИК – говоримо и писмено.

Какво предлагаме ние

  • Платен стаж за работа на кандидатите без опит
  • Работна заплата, която се конкурира успешно със заплатата в други ресторанти
  • Прозрачна система на мотивация на сътрудниците
  • Възможност за избор на удобен график на работа (пет работни дни + плаващи 2 през уикенда).
  • Пълна заетост, трудов договор
  • Възможност за професионално развитие
  • Работа с уникални деликатестни продукти и ястия, популярни на пазара на страните от ОНД.