Руски продукт

Кое ме убеди да купувам пелмени от "Русский продукт"?

Купуваме пелмени Руски продукт

Истинският вкус на истински домашни пелмени и икономичността. Сами пресметнете: на пазара месото ще купим за 8 лв., да добавим към това необходимото за тестото: олио, яйца, брашно, плюс лука, който е нужен за пелмените - и накрая - от всичко това ще получим 1,5 кг. пелмени, като престоите край кухненския плот поне минимум 3 часа (всичко зависи от майсторството).

А в "Березка" ще купя килограм "Домашние" за 8,99 лв. Така за 1,5 кг ще платя 13,50 лв. Ето ги -тези 4 лв., които ще отидат за продуктите за тестото. Ами "творческите" ми мъки в жегата край кухненския плот кой ще оцени? :)))