Всичко за пелмените и варениките

Кое ме убеди да купувам пелмени от "Русский продукт"?

Купуваме пелмени Руски продукт

Истинският вкус на истински домашни пелмени и икономичността. Сами пресметнете: на пазара месото ще купим за 8 лв., да добавим към това необходимото за тестото: олио, яйца, брашно, плюс лука, който е нужен за пелмените - и накрая - от всичко това ще получим 1,5 кг. пелмени, като престоите край кухненския плот поне минимум 3 часа (всичко зависи от майсторството).

"Домашни"- това значи: като у дома...

Руски пелмени Домашние

Готвейки вкъщи пелмени, нито една домакиня не би добавила в тях соев белтък, натриев глутамат или още някакъв друг "подобрител" или "антиокислител"! Качеството на продуктите с бележка "домашни"- това е вкусна и здравословна храна грижливо приготвена на ръка. Именно така ние и приготвяме нашите пелмени: само месо, лук и тесто.

Готов съм да застана на колене пред тоз, който казал ни е що е туй пелмени…

Магазини Берьозка, новини

«Сервитьорът внесе супника с излизаща от него пара и се захвана ловко да разлива със сребърен черпак в дълбоки чинии бульон с пелмени. - Ето,желаете ли да погледнете, от фазан е ...» (А.Бушков. Дивото злато )